Чому панель виклику Qualvision QV-ODS235SX-це саме те що вам потрібно, якщо у вас AHD або аналоговий домофон Оставити відгук

Зазвичай при покупці домофонної системи багато уваги приділяється підбору домофона, а на панель виклику приділяється мінімум уваги і вона купується зазвичай за “залишковим” принципом. Це в корені неправильно. Адже саме панель спочатку дає зображення, а домофон є лише засобом відображення. Так само слід мати на увазі що панель виклику це те з чим контактують ваші гості в першу чергу, коли приходять до вас. Це та річ яка створить перше враження про вас вашим гостям. Саме цей девайс розповість про вас всім, хто прийшов, навіть якщо ви не відкрили двері.

Зараз найкраща панель виклику для AHD і аналогових домофонів – це  Qualvision QV-ODS235SX .

Переваги та особливості Qualvision QV-ODS235SX

-дизайн, матеріали і антивандальне виконання;

– якість зображення і універсальність;

кут огляду;

– стандартна система підключення, нічне бачення, управління замком.

Дизайн, матеріали та антивандальне виконання

У панелі дуже сучасний зовнішній вигляд в стилі High-Tech. Товщина панелі складає всього 17мм.

Так само слід згадати що панель виготовлена в вологозахищеного антивандальному корпусі, що говорить про те що установка панелі QV-ODS235SX можлива не тільки в парадній а й на вулиці.

Якість зображення і універсальність

Дана панель виклику оснащена найсучаснішою AHD камерою з сенсором з роздільною здатністю в 2Мп, яка надає найбільш якісну картинку на ринку домофонів на сьогоднішній день. Найбільш висока якість зображення панель відобразить при підключенні до AHD відеодомофонів 1080P таким як Qualvision QV-IDS4793 або Qualvision QV-IDS4770QW .

Якщо ж виникне необхідність підключити панель виклику QV-ODS235SX до аналогового домофону, то ніяких проблем немає, дана панель є універсальною. Для переходу в аналоговий режим слід лише натиснути на приховану кнопку на корпусі перед монтажем. Після переходу в аналоговий режим панель буде сумісна як з сучасними кольоровими домофонами, так і з чорно-білими домофонами типу CDV-4HP, що дає можливість використовувати панель виклику QV-ODS235SX для ремонту існуючих домофонних систем.

Кут огляду

Окремим пунктом слід згадати про кут огляду камери у панелі QV-ODS235SX. У неї кут огляду становить цілих 130 градусів. Так щоб було зрозуміло, для того, щоб зателефонувати в домофон і сховатися так щоб дзвонить на було видно на відео, йому доведеться піти кудись за кут або притиснутися впритул до стіни спиною. Цей факт робить панель виклику однією з найбезпечніших, так як вбереже вас від небезпечних гостей, бажаючих піднести неприємний сюрприз.

Стандартна система підключення, нічне бачення, управління замком

Те що присутній в більшості панелей виклику, але про що все-таки слід згадати. По-перше це стандартна чьотирьох система підключення до домофону, вона дозволяє використовувати дану панель виклику практично з будь-яким чьотирьох аналоговим або AHD домофоном. З IP домофонами дана панель працювати не буде, майте це на увазі.

По-друге наявність підсвічування, говорить про те, що вам буде видно, хто прийшов до вас в гості не тільки вдень, але й темної ночі.

Ну і по-третє можливість управління замком, говорить про те що до панелі виклику можна підключити електрозамок, і здійснювати відкриття дверей з домофона.

Зведена таблиця характеристик

Замість висновку

Завжди при виборі панелі завчасно переконайтеся що вона сумісна з вашим домофоном, потім дізнайтеся про якість зображення, і кут огляду. Потім подумайте чи потрібно встановлювати панель під кутом чи ні, якщо потрібна установка під кутом, поцікавтеся наявністю поворотного куточка (у Qualvision QV-ODS235SX він в комплекті). Ну і останній але дуже важливий пункт – переконайтеся що панель за розмірами поміститься в тому місці, де ви збираєтеся її встановлювати.

Ну щоб вам не довелося довго шукати ось посилання щоб купити панель виклику для домофона Qualvision QV-ODS235SX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *