Заснована в 2003-му році, компанія QUALVISION LTD зарекомендувала себе на ринку систем безпеки як розробник і виробник професійних домофонних систем. Завдяки нашим висококваліфікованим інженерам і фахівцям в області менеджменту, ми орієнтовані на постійний розвиток і пильну увагу абсолютно до кожного клієнта. QUALVISION LTD є перевіреним і надійним постачальником для багатьох клієнтів в різних країнах. Бренд QUALVISION є одним з найвідоміших і впізнаваних. Наша компанія поєднує якісну продукцію з оригінальним дизайном і займає передові місця в сегменті ринку домофонних систем.

Територія заводу займає площу 5000 кв.м і знаходиться в місті Шенчжень, Китай. Для виготовлення нашої продукції використовуються три виробничі лінії, обладнані за останніми технологіями; три спеціально обладнані майстерні для тестування і контролю якості продукції, власний конструкторський та дизайнерський відділ. Для того щоб остаточно переконатися в якості продукції ми використовуємо 6-ти ступінчасту технологію контролю якості.

Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості ISO-9001, а так же стандартам взаємодії з навколишнім середовищем ISO-14001.

Завданням нашої компанії є максимальне задоволення потреб покупців без заподіяння шкоди навколишньому середовищу.

Наша продукція абсолютно безпечна для користувачів, що підтверджує “Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи” Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.