Відеодомофонні системи і аксесуари Qualvision

Відеодомофонні системи пропонуються покупцям у різних варіаціях моделей, починаючи найпростішими та найдешевшими, закінчуючи високотехнологічними, з широким переліком функцій. Незважаючи на те, який домофон ви вибрали, він повинен вирішувати ключову задачу – контролювати доступ до квартири, дому, офісу, захищаючи приміщення від сторонніх осіб. Якщо ви знаходитеся у пошуках пристрою, яке відповідає таким критеріям як демократична вартість, висока надійність та проста експлуатація, зверніть увагу на домофонні системи Qualvision. В асортименті виробника запропоновані різні моделі обладнання, у тому числі укомплектовані домофонні комплекси, панелі виклику, модулі, монітори та комплектуючі (адаптери, джерела живлення).

Компанія Qualvision успішно працює на ринку домофонного обладнання з 2003 року. Займається не лише виробництвом, а й розробкою інноваційних систем безпеки. Відеодомофони Qualvision користуються високим попитом серед власників квартир, приватних будинків й офісів. Розглянемо основні особливості такого обладнання.

Призначення і переваги домофонів з камерами від виробника Qualvision

Відеодомофонна система – це переговорний пристрій, оснащений камерою і монітором для трансляції відео. Включає 2 елементи:

  1. Абонентський пристрій, який знаходиться в середині приміщення.
  2. Визовна панель, яка встановлюється ззовні.
Для того, щоб запитати доступ, відвідувач повинен натиснути кнопку виклику на панелі. Камера при цьому запустить режим трансляції. Після прийому виклику абонент побачить на моніторі абонентської панелі людину, яка хоче отримати доступ до приміщення. На основі цієї інформації абонент може прийняти рішення: чи відкривати відвідувачу двері чи ні. Аудіозв’язок між абонентом і відвідувачем забезпечується мікрофоном і динаміками.

Пристрої можуть забезпечувати відеозв’язок як з однією квартирою, так і з декількома. Все залежить від особливостей кодування номерів квартир.

Останні моделі відеодомофонних комлпексів Qualvision мають наступні корисні функції:

  • Можливість підключення декількох панелей виклику, камер відеоспостереження, аудіотрубок, додаткових моніторів;
  • Вбудовану пам’ять і підтримку карт пам’яті, завдяки чому на пристрої можна зберігати конкретну кількість відео- і аудіофайлів;
  • Інфрачервону підсвітку на панелі виклику;
  • Антивандальний захист зовнішнього блоку, який забезпечує профілактику будь-яких виходів з ладу, які пов’язані зі спробами механічних пошкоджень.
В асортименті продукції Qualvision запропоновані домофонні системи з Wi-Fi адаптером, який дозволяє управляти пристроєм дистанційно з ПК або смартфону.

Де купити оригінальну техніку?

Інтернет-магазин qualvision.com.ua – це кращий вибір, якщо необхідні домофонні системи високої якості за доступною ціною. Асортимент включає тільки оригінальну техніку. Пропонуємо гарантію на весь товар, оперативну доставку у будь-яке місто України, включаючи Київ, Дніпро, Харків та ін. Покупці із Одеси можуть скористатися самовивозом замовленого товару.
Читати далі