Питання що часто задаються

Часті питання по продукції Qualvision

Як правильно вибрати відеодомофон?

Вибирати відеодомофон слід з урахуванням особливостей приміщення, у якому він буде встановлений. Ознайомтеся із функціями, які можуть бути у домофонів. Це дозволить підібрати найкращий варіант як для Ваших потреб і можливостей, так і з урахуванням ціни.

Принципи роботи відеодомофона?

Відеодомофон встановлюється у приміщенні і підключається до визивної панелі ззовні. Одержуючи зображення із камери відеоспостереження, яка інтегрована у визивну панель, він записує відео на картку пам’яті, а завдяки двосторонньому гучному зв’язку, дозволяє розмовляти із відвідувачами. Відеодомофон також оснащається системою дистанційного управління замком і може отримувати сигнали із датчику руху, включаючи запис по тривозі.

Як підключити відеодомофон Qualvision?

Відеодомофон Qualvision має 4-провідну схему підключення – за допомогою дроту для передачі відео- і аудіосигналу, а також живлення, «+», «-». Якщо ви не впевнені у власних навичках, зателефонуйте до нас – ми запропонуємо професійні послуги з підключення і налаштування.

Який строк гарантії пропонується на домофони Qualvision?

Гарантія на все обладнання Qualvision складає 12 місяців з моменту покупки.

Чи є у домофонів Qualvision функція запису по руху?

У моделей домофонів QV-IDS4783SW AHD, QV-IDS4726QW, QV-IDS4770QW є функція запису фото по руху.

Які домофони Qualvision підтримують переадресацію викликів і дистанційне управління через мобільний додаток?

У моделей домофонів QV-IDS4783SW AHD, QV-IDS4726QW, QV-IDS4770QW є вбудований WiFi модуль за допомогою якого реалізована дана функція.

Чи можна підключити монітор Qualvision до багатоквартирного домофона типу Vizit, Cyfral, Metakom?

Для забезпечення роботи з багатоквартирним домофоном іншої фірми слід використовувати спеціальний адаптер, який підключається до одного із вільних роз’ємів для визивних панелей відеодомофона. При цьому на домофоні з’явиться можливість забезпечувати зв’язок між багатоквартирною панеллю та відеодомофоном, а також відмикати замок для відвідувачів.

Де у відеодомофоні зберігається архів подій?

У домофонах Qualvision архів усіх подій зберігається на внутрішній пам’яті монітору і карті пам’яті, яка не входить до комплекту (її купують окремо). Максимально допустимий розмір картки – 32 Гб.

Чи мають монітори домофонів Qualvision функцію «Інтерком»?

Усі моделі домофонів Квалвіжн підтримують таку функцію як «Інтерком». Завдяки її наявності декілька моніторів послідовно можна підключити до однієї визивної панелі. Таким чином під час виклику на панелі сигнал потрапить на всі підключені монітори. Наприклад, ви маєте великий будинок чи офіс, тому заради зручності ви обєднали в одну систему декілька відеодомофонів у різних приміщеннях, для того щоб не пропустити візити відвідувачів.

Чи можна підключити визовні панелі Qualvision до моніторів інших торгових марок?

Визовні панелі Qualvision сумнісні із моніторами інших виробників, що підтримуються формат відеосигналу AHD. Але якщо ви маєте сумніви, краще отримати уточнення у продавців.

Чи можна підключати декілька домофонів до однієї визовної панелі?

В залежності від моделі можна підключити до 4 домофонів до однієї визовної панелі. Ця функція називається Інтерком. Її наявність уточняйте у характеристиках до конкретної моделі.

Чи можна буде бачити відвідувача, якщо панель встановлена у недостатньо освітлюваному місці?

У всіх визовних панелей Qualvision є ІЧ-підсвітка, яка забезпечує гарну видимість у темний час доби. Незважаючи на те, що зображення буде чорно-білим, відвідувача можна буде чітко бачити.

Що входить до складу готового комплекту домофона (наприклад, Qualvision QV-IDS4744SC White + QV-ODS235SX Silver тощо)?

Стандартна комплектація комплекту відеодомофона:

  • Відеомонітор;
  • Настінний кронштейн для монітору;
  • Інструкції російською мовою;
  • Зєднувальні конектори;
  • Набір для кріплення (саморізи, дюбелі, заглушки, гвинти, ключі для них);
  • Визовна панель;
  • Настінний та кутовий кронштейн для панелі.

Які переваги має покупка комплекту відеодомофона?

При покупці запропонованого готового комплекту вартість буде значно нижчою, ніж якщо ви будете купувати окремий монітор і визовну панель.

Де можна подивитися і перевірити комплект відеодомофона перед покупкою?

Ознайомитись із модельним рядом Qualvision, проконсультуватися, перевірити роботу, купити готовий комплект відеодомофона можна у нашому магазині за адресою: м. Одеса, вул. Толбухіна, 135 (ТЦ «МЕГА-ДОМ»).