Домофон Qualvision QV-IDS4744SC White, нове слово в аналогових домофонних системах Оставити відгук

Зараз аналогові домофони вже відходять у минуле, так як це було раніше з чорно-білими домофонами. Якщо у вас вже встановлений домофон то напевно він ще постоїть, але от якщо ви тільки хочете встановити собі домофон або у вас є можливість оновити обладнання, то QV-IDS4744SC ідеальне сучасне рішення для вас. У чому ж такі особливі переваги домофона QV-IDS4744SC перед тим, що було на ринку до нього?

Дизайн

Нарешті технології виробників домофонів дійшли до того що у домофона максимум простору повинен займати дисплей, а не пластик корпусу. Зацініть самі, при 7-дюймовому дисплеї він має ширину всього 175 мм, ніяких непотрібних рамок, тільки корисне – дисплей і органи управління.

Товщина домофона становить всього 14 мм, при тому що блок живлення у нього вбудований.

Сенсорні кнопки, роблять дизайн домофону “цілісним”, нічого не випирає і не виступає за межі корпусу.

Характеристики
Найголовніша фішка домофона QV-IDS4744SC – це підтримка 2Мп викличних панелей і камер, ніколи раніше ще домофони не підтримували такої якості зображення, тепер можна дуже детально розглянути хто і з чим до вас прийшов;
Друга важлива характеристика – це підтримка 2 панелей виклику і 2 камер. Можна, наприклад, підключити богатокрватирну панель виклику + індивідуальну (наприклад QV-ODS235SX ) , а так само пару камер щоб отримати огляд того що відбувається під дверима.
Ну і третя корисна функціональність – це наявність вбудованої пам’яті, це означає, що ви завжди будете в курсі того, хто вам приходив поки вас не було вдома.
Сумісність з існуючими багатоквартирними домофонами
Дуже важливою особливістю цього домофона є те, що він сумісний з дуже поширеними аналоговими багатоквартирними домофонами, такими як VIZIT і CYFRAL, достатньо всього лише недорогого адаптера для того щоб підключити цей домофон до панелі виклику на вході в парадну.

Як отримати максимум безпеки від домофона?
Можливість підключення великої кількості периферії до домофону QV-IDS4744SC дозволяє підняти рівень безпеки середньостатистичного міського жителя на новий рівень. Про що йде мова? Суть полягає в тому що квартирні крадіжки на сьогодні не завжди відбуваються коли нікого немає вдома, іноді (а це набагато страшніше !!) грабіжники проникають в квартиру коли господарі знаходяться вдома. У таких ситуаціях домофон це ваші очі, ви повинні бачити і чітко розуміти, хто знаходиться у вас під дверима. Для того щоб ви знали хто дзвонить вам у двері до домофону можна підключити 2 викличні панелі – одну загальнобудинкове (ту що розміщена на вході в парадну), а другу індивідуальну безпосередньо біля квартири. Це дозволить вам завжди бачити, хто телефонує у ваші двері. Так само можливе підключення додаткових камер, які ми рекомендуємо встановити в парадній на деякому відділенні від дверей. В такому випадку ви завжди зможете подивитися, хто до вас прийшов під іншим кутом і дізнатися скільки людей реально коштує в парадній, в разі якщо хтось вирішив спробувати сховатися від камери на панелі.

Так само у домофона є функція запису роликів з камери по детекції руху. Така функція дозволить обчислити домушників на етапі “розвідки”, ці громадяни зазвичай ходять по ночах або днем коли все на роботі і оглядають замки, щоб наступного разу вже прийти підготовленими. Побачивши на домофон ролик зі сторонньою людиною, який розглядає ваші замки, ви зможете підготуватися до несподіваним гостям, тим самим вбережете своє майно, а головне себе і своїх близьких.

Ще ми рекомендуємо перед виходом з дому завжди включати домофон і через панель і камеру дивитися що відбувається у вас під дверима, так як грабіжники практикують проникнення методом оглушення і заштовхування господаря назад поки він ще не встиг закрити двері.

Ну і наостанок пам’ятайте, ні домофон ні сигналізація не зможуть вас захистити, якщо ви не користуєтеся ними належним чином. Завжди дивіться кому відкриваєте двері, а краще взагалі не відкривати тим, кого не знаєте.

Ну і за традицією ось посилання щоб купити домофон Qualvision QV-IDS4744SC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *