Домофон як технічний засіб захисту і від пандемії Оставити відгук

Сучасні відеодомофони будь то аналогові або сучасні IP пристрої самі того не відаючи допомагають нам дотримуватися дистанції, або навіть по-іншому – служать нам бар’єром, а це, як всі вже сьогодні знають і є досить пристойний захист від зараження вірусом Covid19. Ось тільки вас від гостя, який прийшов розділяють лише двері, відкривши які ви тут же втрачаєте всю силу цього бар’єру…

Захисний бар’єр
Найпростішим кроком для утримання дистанції і безпеки відвідувачів в комерційних будівлях і на робочих місцях є відеодомофон.
Установка відеодомофона дозволить персоналу бачити відвідувачів і розмовляти з ними, не порушуючи цього найважливішого бар’єру.
Будь який відеодомофон забезпечує першу лінію оборони, дозволяючи користувачеві спочатку візуально підтвердити особистість особи, яка перебуває по інший бік дверей, перед тим, як надати доступ. Він також може допомогти забезпечити дотримання необхідних медичних заходів безпеки, будь то маска або обов’язкове використання дезінфікуючого засобу для рук.

Система управління відвідувачами
Доставка посилок, матеріалів, пов’язаних з роботою, або навіть їжі є звичайною справою в будь-якому офісі або робочому місці. Відвідувачем може бути Ваш наступний важливий клієнт, доставка обіду або співробітник з несправною картою доступу тому в будь-якому бізнесі, контроль за тим, хто входить в будівлю, є основним способом забезпечення безпеки. Найчастіше відеодомофони працюють спільно з системами контролю доступу, забезпечуючи ідентифікацію відвідувачів або співробітників. Вони дозволяють бачити і чути тих, хто знаходиться за дверима і своєчасно визначити намір “непроханих гостей” перед тим, як надати доступ. Більшість сучасних відеодомофонів забезпечують чітке зображення, що дозволяє зчитувати будь-яке посвідчення особи, тримаючи його близько до об’єктива панелі, додаючи ще одну можливість перевірки особистості.

Абсолютна мобільність
Сучасні домофони з легкістю дозволяють робити все вищеописане і при цьому навіть не вставати з дивана, або не відриватись від робочого процесу або навіть перебуваючи на відпочинку в іншій країні. Як так? Дуже легко – ваш смартфон в зв’язку з домофоном сьогодні може дати вам таку мобільність. Ви встановлюєте мобільний додаток який в момент приходу “гостя” покаже вам хто прийшов і дасть можливість поспілкуватися в реальному часі і при необхідності, з простого натискання на смартфоні кнопки відкрити замок – впустити людину в приміщення!
Для повноцінного уявлення, як це виглядає на практиці можна глянути короткий відеоролик.


Що ще цікавіше – є моделі домофонів, які можуть працювати з вашою старої панеллю тобто модернізація або апгрейд вашої домофонної системи до сучасного рівня – мінімум часу і грошей!
Глянути як це можливо, теж можна в цьому відео і пам’ятайте – до того, як ви вже віддали гроші, а не після))
Тут до речі домофони можуть ділитися на стаціонарні і абсолютно мобільні, що працюють від свого акумулятора і абсолютно незалежні.
Охоронні функції
Не варто забувати і про охоронні функції домофонів такі як активацію записи по руху перед вашими дверима. При цьому якщо у вас домофон, який “вміє дзвонити” вам на смартфон то у багатьох є функція не просто записи відео фрагменту, а ще й відсилання вам для того щоб “хазяїн” завжди був в курсі!
Ще одна важлива дрібниця – панель відеодомофона завжди встановлюється приблизно на рівні плечей людини, і камера прекрасно бачить обличчя «гостя», тоді як відеокамери безпеки зазвичай встановлюються по периметру приміщення і значно вище і несуть важливі охоронні функції. Але відбувається якась пригода і потрібно розпізнати обличчя то зазвичай це не завжди можна зробити так як заважає або кепка, або капюшон цього гостя, а ось домофон чітко запам’ятає “непроханого гостя”.

Давайте зробимо підсумок – якщо робоче місце або офіс досить важливі, щоб бути сьогодні в безпеці то дуже важливо знати, хто знаходиться за дверима до того, як двері будуть відкриті. І зізнаємося один одному – в 2021 році вже недостатньо просто забезпечити фізичну безпеку персоналу та відвідувачів, а потрібно ще й забезпечити соціальну дистанцію. А це і дають нам сучасні відеодомофони – безпека і душевний спокій.

Маєте бажання знати актуальні новини зі світу технологій для безпеки? Підписуйтесь на наш ТМ КАНАЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *