У Вашому під’їзді немає тиші і спокою Оставити відгук

У Вашому під’їзді немає тиші і спокою, постійно труться якісь незрозумілі підозрілі особи, валяються порожні пляшки, недопалки та інше сміття, запах нагадує аромати громадського туалету, на сходових площадках темно, так як лампочки розбиваються або викручуються? Якщо все вищеописане вірно – швидше за все, ви не маєте замок на під’їзних дверях і багатоабонентський домофон або, хоча б, найпростіший СКУД. Так, можливо їх установка зажадає участі всіх мешканців під’їзду і певних фінансових витрат, але отриманий результат Вас безумовно порадує.

Отже, припустимо, що у Вас квартира в свіжо побудованому багатоквартирному будинку. Ви тільки що в неї в’їхали, радісно робите ремонт, знайомитеся з новими сусідами і здавалося б, що все добре. Навіть під’їзд радує Вас чистотою і запахом свіжої фарби, світлом лампочок на верхній площадці сходів, новими вікнами і свіжими блискучими ліфтами з дзеркалами. Краса! Але якщо компанія забудовник не переймалася встановити у Вашому під’їзді систему домофона або нехай навіть просту СКУД на під’їзних дверях – ми настійно рекомендуємо Вам обговорити дану проблему з сусідами і вирішити це питання самотужки. І ось п’ять причин, чому це варто зробити якомога швидше

  1. Причина перша і, напевно, найважливіша. Безпека. Установка навіть найпростішої СКУД, не кажучи вже про багатоабонентську домофонну систему, обмежить доступ в Ваш під’їзд людей, що мають будь-які погані наміри, а установка систем відео спостереження буде стежити за порядком. Так, вона не перетворить його на неприступну фортецю, але, як мінімум, дозволить уникнути присутності бомжів, наркоманів, дрібних злодюжок і хуліганів. Та й для більш серйозних зловмисників, типу злодіїв-домушників, стане фактором, який може змусити їх відмовитися від спроби проникнення, так як змусить їх витратити час на злом під’їзної двері з високим шансом потрапити на об’єктиви камер. З високою часткою ймовірності захистить вона і від шахраїв «на довірі», що проникають в квартири літніх людей під виглядом працівників соціальних служб або переконують дітей, залишених батьками вдома, відкрити двері «друзям» тата або мами.
  2. Причина друга – збереження комунального майна та особистого майна, залишеного в під’їзді. Якщо на дверях Вашого під’їзду встановлена ​​сучасна система контролю доступу або домофон – в під’їзді НЕ буде чужих людей. А це автоматично означає, що будь-яке шкідництво, зроблене в під’їзді, здійснено мешканцями під’їзда або їх гостями . Як не дивно, розуміння, що тебе «вирахують» і знайдуть утримує від сумнівних вчинків і дисциплінує навіть хуліганський молодь і інших людей з низькою соціальною відповідальністю. Повірте – в під’їзді з дверима на замку не будуть з’являтися написи на стінах, розбиватися лампочки на майданчиках, спалахувати кнопки ліфтів. А якщо така ситуація триватиме досить довго – через деякий час можливість залишити в під’їзді дитячу коляску або велосипед без остраху їх позбутися стане доброю традицією.
  3. Третя причина – чистота і порядок в під’їзді. Як правило – самі мешканці під’їзду зацікавлені в чистоті в ньому і не розводять бруд, не курять і не смітять. Тільки ті, хто потрапляють в під’їзд випадково і, як правило, ненадовго, можуть собі дозволити розвести свинарник або скористатися сходовою кліткою в якості туалету. Тому, як і в попередньому випадку, замок на двері виключає проникнення в під’їзд подібних «шкідників».
  4. Четверта причина – благоустрій під’їзду. Ця причина випливає з трьох попередніх. Під’їзд, який безпечний, чистий і не викликає відрази мешканцям захочеться покращувати і далі. Це аксіома. Як правило, саме в під’їздах, оснащених багатоабонентським домофоном , починають з’являтися такі речі, як квіти на вікнах, симпатичні дошки оголошень, оригінальні дизайнерські елементи, виконані самими мешканцями. Все це робить під’їзд затишним і комфортним для проживання, покращує психологічний клімат і, дуже часто, згуртовує мешканців, будучи поштовхом для подальшого перетворення оточуючого їх світу, наприклад – мотивуючи зайнятися благоустроєм прилеглої до під’їзду території.
  5. П’ята причина – доступність і функціональність сучасного обладнання для домофонів. На даний момент ці пристрої перестали бути ознаками розкоші і вже до простого багатоквартирному аналоговому домофону можна підключити сучасний домофон з великим набором функцій (Комплект Qualvision QV-IDS4726QW + QV-ODS235SX Silver). Маючи дуже демократичну вартість, домофони отримали значну кількість корисного функціоналу, починаючи від можливості запису руху, що відбувається перед викличної панеллю і закінчуючи переадресацією викликів на мобільний додаток, встановлений на смартфоні, що дозволяє спілкуватися з відвідувачами навіть не перебуваючи вдома. Найсучасніші моделі (Qualvision QV-IDS4783SW) навіть дозволяють віддалено переглянути архів записів, зроблених домофоном. Це дуже зручно і дозволяє контролювати, хто саме заходив у Ваш під’їзд, перебуваючи в абсолютно будь-якій точці земної кулі, за умови, що там є Інтернет.

Розхоже рекламне гасло «Безпека безцінна!» це, звичайно, добре, але всі ми хочемо вибрати якомога більше відповідний найкращому співвідношенню «ціна / якість» варіант. Так ось, в сучасних реаліях, установка на під’їзд багатоквартирного домофона – це, напевно, краще рішення, що дає максимум позитивних ефектів при порівняно невеликих витратах. І якщо Ви хочете, кожен день проходячи по під’їзду, відчувати себе в безпеці і насолоджуватися чистотою і порядком навколо – це рішення саме для Вас.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *